Paketler

TransferFox gelir modeli, kar ortaklığı üzerine kurulu bir servistir. Paket yazılımların aksine sizin kurulum ya da geliştirmeler için bir bedel ödemenize, ürün girişi için personel çalıştırmanıza, iş geliştirme için tedarikçiler bulmanıza ve sayamadığımız birçok ekstra işi yapmanıza gerek kalmaz.
TransferFox’da siz sadece satışa odaklanır, geri kalan işi biz yaparız. Üstelik müşterilerinizin bizi görmelerine hiç gerek yok. Ayrıca çağrı merkezimiz ve otomatik asistan hizmetlerimiz müşterilerinize mükemmel bir transfer deneyimi yaşatmak için çalışıyor olacaklar.
TransferFox’u iş ortaklarımıza ücretsiz sunuyoruz.
Bize göre bir servisin ücretsiz olması, ucuz olduğu anlamanı gelmez.

Acente Paneli Üzerinden Satış

İş yerinize gelen müşterilerinize satış yapmak istiyorsanız acente panelimizi kullanabilirsiniz.
Bizden ücretsiz olarak edinebileceğiniz kullanıcı adı ve şifrenizle acente paneline girerek satış yapabilir, yapmış olduğunuz satışlar ile ilgili her türlü işlemi kolayca yönetebilirsiniz.
Kendinize alt partnerler bularak alt partnerlerinizin yaptığı satışlardan pay alabilirsiniz.
Acente Paneli
SmartFrame

İnternet Siteniz Üzerinden Satış

Bir internet siteniz var ve ziyaretçilerinize kendi markanız ile satış yapmak istiyorsanız “SmartFrame” modülümüzü kullanabilirsiniz.
SmartFrame ile sitenizi üyelik sistemli bir e-ticaret platformuna dönüştürmek sadece 2 dakika sürecek. İsterseniz SmartFrame’i mevcut sitenizdeki üyelik sistemi ile de çalıştırabilirsiniz.
Örnek bir entegrasyon için Demo Partner sayfasını ziyaret edebilir, daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Şoförleriniz ile nasıl koordine oluyorsunuz? TransferFox sürücü uygulaması çok yakında yayında.. https://t.co/x7RvNZfvm03 years ago
TransferFox transfer hizmeti veren firmaların tüm teknoloji ihtiyaçlarını (satış/operasyon/muhasebe) tek başına çözer..3 years ago
10141 adet transfer ile 2015 guzeldi.. 2016 cok daha guzel olacak..3 years ago
Yeni özellikleri ve esnek mimarisi ile TransferFox tam aradığınız yazılım. İnternetten transfer alın, satın!4 years ago
TransferFox ile müşterilerinize mobil uygulamamız aracılığı ile de ulaşabilirsiniz. Çok yakında yayında! http://t.co/ldRzVfsZDc4 years ago
Bir servisin ücretsiz olması, ucuz olduğu anlamına gelmez!4 years ago
Her geçen gün genişleyen tedarikçi ağı ile TransferFox İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Muğla'da... Sizde tedarikçimiz olabilirsiniz..4 years ago
TransferFox adaptif arayüzleri ile tüm cihazlarda çalışır. http://t.co/2oFy4FbVHv4 years ago
"B2B Transfer Arama Motoru"nu sitenize entegre etmek sadece 2 dakika...4 years ago

Anasayfa / Partnerler / Tedarikçiler / İletişim

© 2015 TransferFox. All rights reserved.

Powered By POI