Tedarikçiler

TransferFox’da tedarikçi olarak yer alarak transfer hizmetlerinizi binlerce internet sitesinde kolaylıkla satışa çıkarabilirsiniz. Üstelik gelen bütün transfer taleplerini tek noktadan yönetebilir, takip edebilirsiniz.

Artan Transfer Sayıları

TransferFox’un genişleyen partner ağı sayesinde araçlarınız her gün binlerce kez müşterilere önerilecektir. Operasyon sayınızı her geçen gün arttırabilirsiniz.

Komisyonsuz Satış İmkanı

İnternet siteniz üzerinden yapılacak satışlarda kendi araçlarınız için komisyon ödemezsiniz. Sadece sistem üzerinden atılan bilgilendirme mesajları için bedel ödersiniz.

Transfer Bilgi Sayfaları

Şoförlerinizin cep telefonundan da ulaşabilecekleri yapılacak transfere özel detayların bulunduğu bilgi sayfaları ile operasyonda işinizi kolaylaştırabiliriz.

Günlük Transfer Listeleri

Transferlerinizi organize etmenize yardımcı olmak için tedarikçi paneli üzerinden istediğiniz güne ait transfer listesini yazdırabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyet Anketi

Her transfer için yapılan müşteri memnuniyet anketi ile verdiğiniz hizmetlerin kalitesini değerlendirme ve geri bildirim alma imkanı.

Azalan Maliyetler

Pazarlama ve reklam maliyetlerinden kurtulabilirsiniz. Biz sizin için tüm araçlarınızı satabiliriz.

Detaylı Raporlama

Detaylı performans ve muhasebe raporları ile verdiğiniz hizmetler ile ilgili en doğru değerlendirmeleri yapabilirsiniz.

Detaylı Kontrol Paneli

İhtiyaçlarınızı iyi biliyoruz ve size en uygun ücret ve hizmet tanımlamalarını yapabileceğiniz bir kontrol paneli sunuyoruz.

ve daha fazlası…

Yeniliklerden ilk siz haberdar olun!

Tedarikçimiz olabilirsiniz!

TransferFox’un size sunduğu diğer avantajlar hakkında bilgi almak ve tedarikçimiz olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Şoförleriniz ile nasıl koordine oluyorsunuz? TransferFox sürücü uygulaması çok yakında yayında.. https://t.co/x7RvNZfvm04 years ago
TransferFox transfer hizmeti veren firmaların tüm teknoloji ihtiyaçlarını (satış/operasyon/muhasebe) tek başına çözer..4 years ago
10141 adet transfer ile 2015 guzeldi.. 2016 cok daha guzel olacak..4 years ago
Yeni özellikleri ve esnek mimarisi ile TransferFox tam aradığınız yazılım. İnternetten transfer alın, satın!5 years ago
TransferFox ile müşterilerinize mobil uygulamamız aracılığı ile de ulaşabilirsiniz. Çok yakında yayında! http://t.co/ldRzVfsZDc5 years ago
Bir servisin ücretsiz olması, ucuz olduğu anlamına gelmez!5 years ago
Her geçen gün genişleyen tedarikçi ağı ile TransferFox İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Muğla'da... Sizde tedarikçimiz olabilirsiniz..5 years ago
TransferFox adaptif arayüzleri ile tüm cihazlarda çalışır. http://t.co/2oFy4FbVHv5 years ago
"B2B Transfer Arama Motoru"nu sitenize entegre etmek sadece 2 dakika...5 years ago

Anasayfa / Partnerler / Tedarikçiler / İletişim

© 2015 TransferFox. All rights reserved.

Powered By POI